Levné ubytování v Praze využijete ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu

26.12.2018 08:48

Levné ubytování v Praze využijete ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu

Hledáte ubytování v Praze za příznivou cenu? Naše ubytovna BOHEMIA vám ho je schopná nabídnout krátkodobě i dlouhodobě. Ať už se tedy do Prahy chystáte přestěhovat, ale nemůžete si dovolit běžný podnájem nebo jenom nemáte čas ho shánět, či sem plánujete nějaký kratší pobyt, můžete našich služeb využít.

Především v hlavním městě je dnes velmi náročné sehnat levné ubytování. Praha čítá tisíce drahých hotelů, které si může však dovolit jen málokdo, obzvlášť když shání přechodné bydlení na několik dní. Naše ubytovací zařízení má již mnohaleté zkušenosti a dokáže uspokojit požadavky i náročnějších zákazníků.

Moderní ubytování v centru hlavního města

Všechny pokoje na ubytovně jsou moderně vybaveny. Samozřejmostí je také čistota, vlastní sociální zařízení a lednička. Naše ubytování se nachází na Praze 9 a snadno sem dojedete městskou hromadnou dopravou (tramvají i metrem). Ubytovací zařízení též disponuje prostorným soukromým parkovištěm. Váš vůz zde bude ve dne i v noci v bezpečí.

Pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování u nás můžete využít pokoje o jednom až šesti lůžkách. Tyto pokoje mají vybavenou společnou kuchyň. Pokud si však nechcete vařit, můžete využít i naší jídelny. 

Dlouhodobé ubytování doporučujeme aplikovat na pobyty delší než jeden měsíc.  Jestliže tedy chcete minimalizovat náklady svého rozpočtu, neváhejte našich služeb využít.

Zpět