Služby

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, naše ubytování je tou správnou volbou. 


Rezervace

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v naší ubytovně doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky.

 

Služby

V objektu se nachází jídelna kde můžete ochutnat jídla od 70 Kč včetně polévky a na recepci můžete zakoupit alkohol, nealko, cigarety i drobné hygienické zboží.

K dispozici jsou také na každém patře počítače s přístupem na internet, kuchyňka a pračka.

Pokoje

Přesvědčte se, že pobyt v našem objektu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí a je zcela nové. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení. Spokojenost hosta je pro nás hlavním cílem.