SLUŽBY

Ubytování BOHEMIA nabízí levné ubytování v Praze pro jednotlivce i početnější skupiny. V naší ubytovně máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze.

Ubytování BOHEMIA se nachází na ulici Poděbradská. V dostupnosti tramvajové zastávky Kabešova, z které se dostanete na stanici Metra Palmovka, Florenc nebo Hloubětín linie B. Dojezd do historického centra města Prahy je cca za 10 minut. V blízkosti se nachází obchodní centrum Černý Most, Galerie Fénix nebo Galerie Harfa a také Česká pošta stejně jako několik dobrých restaurací, Známá hala - O2 Aréna / Sazka aréna /, kde se pořádají prestižní koncerty, sportovní utkání či výstavní akce je také v dosahu. V blízkosti je také Kulturní dům Gong, kde se konají koncerty folkové i jazzové hudby a také divadelní představení. Pokud toužíte po aktivním odpočinku, je v blízkosti naší ubytovny cyklostezka a několik stanic tramvají - směr Starý Hloubětín i Sportovní hala s plaveckým bazénem.


  • Malým psíkum a kočkám je vstup na ubytovnu povolen za poplatek.
  • Každé 2 pokoje mají své vlastní sociální zařízení, lednici, varnou konvici a mikrovlnku.
  • Kuchyně s vybavením k dispozici hostům.
  • Vlastní monitorované parkoviště
  • Praní a žehlení
  • Úschovna cenných předmětů
  • Pračka a sušička
  • ZDARMA Wifi INTERNET
  • Pivo a nealko v recepci.
  • Restaurace a Jídelna

Ubytování jednotlivců

Pokud sháníte levné ubytování v Praze, naše ubytování je pro Vás tím správným řešením. Nabízíme 1, 2, 3, 4, 5 lůžkové pokoje, kde naleznete veškeré potřebné soukromí s vlastním sociálním zařízením společně vždy jen pro 2 pokoje. Příslušenství je společné a nachází se na každém patře. Každé patro je též vybaveno kuchyňkou (mikrovlnou troubou, vařičem a varnou konvicí).

Ubytování párů a skupin

Pokud chcete strávit se svoji partnerkou či partnerem romantický víkend v Praze a nechcete zbytečně utrácet za ubytování v Praze, je naše ubytovna správnou volbou. Nabízíme Vám levné ubytování v Praze i ve 2 lůžkových pokojích.

Ubytování zaměstnanců

Pokud Vaše mimopražská firma dostala zakázku v Praze a Vy potřebujete ubytovat Vaše zaměstnance levně v Praze, je tento druh ubytování v Praze určen právě Vám. Nabízíme levné ubytování v Praze v 1, 2, 3, 4, 5 lůžkových pokojích za velmi výhodné dlouhodobé sazby.

Nabídka ubytování:

Disponujeme 1, 2, 3, 4, 5 lůžkovými pokoji standartního vybavení s vlastním sociálním zařízenim na každém pokoji, ke každému lůžku náleží, povlečení, skříň a TV.
Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně mikrovlné trouby, vařičů, pračky na praní prádla a rychlovarné konvice. Naše prostory jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor ubytovny. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete maximálně spokojeni se standartem naší ubytovny. Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou.

Pokoje

Levné ubytování v Praze 9 Vám nabízíme v 1,2,3,4,5 lůžkových pokojích.

Sociální zařízení

Sociální zařízení ubytovny (WC a sprcha) jsou společné vždy jen pro 2 pokoje. O veřejné prostory se pečlivě starájí zaměstnanci každý den. Úklid sociálních zařízení na pokojích probíhá jednou týdně.

Připojení k internetu

V komplexu ubytovny je možnost připojení k Internetu ZDARMA na vlastních noteboocích přes WIFI nebo na každém patře na našem PC který je Vám k službám také ZDARMA.

Parkování

Bezpečné a prostorné parkování u ubytovny.

Vybavení pokojů

Internet WiFi zdarma a televizor na vratnou zálohu.

Stravovací služby

Ubytování je bez stravování. Společná komplet vybavená kuchyně je k dispozici pro Vaše použití a mužete také využít jídelnu s restaurací z jídly od 60 Kč.

Popis okolí

Nabízíme příjemné, čisté a levné ubytování v Praze blízko centra. Ubytovna má proto výbornou dostupnost.

Neváhejte nás kontaktovat těšíme se na Vaší navštěvu. +420 776 206 666